Şerifali logo image
Mine Erdemoğlu Kurucu

ME-Nova Gelişim Eğitim ve Danışmalık A.Ş. Yönetim Kurul Başkanı

Şerifali Yaşam Paylaşım Anaokulu Kurucusu

Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı ve Eğitim Fakültesi Öğretmenlik lisansını alarak 1988 yılında mezun oldu.

Gaziantep’de özel kolejlerde 15 sene İngilizce ve Almanca Öğretmenliği ve 5 sene Lise Müdür Yardımcılığı yaptı.

2013 yılında uluslararası onaylı Kişisel Gelişim Eğitmen Diploması, Koçluk ve NLP Uzmanlık eğitimlerini aldı ve Ocak 2014 tarihinden itibaren kurucusu olduğu ME-Nova Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezinde Kişisel Gelişim ve Eğitim alanında bireysel Koçluk, NLP ve Danışmanlık hizmeti verdi.

2018 yılından itibaren ise, Dr. Elif Küçükoğlu ile birlikte ME-Nova Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezinde okul öncesi eğitim alanına ağırlık vererek, veli, öğretmen ve öğrencilere yönelik bireysel ve kurumsal eğitimler, seminerler, atölye çalışmaları ve danışmanlık verdi ve vermektedir.

ME-Nova tarafından yayınlanmış 4 yaş ve 5 yaş için İngilizce kitapları bulunmaktadır.

Mayıs 2019 yılında Şerifali Yaşam Paylaşım Anaokulunu Dr. Elif Küçükoğlu ile birlikte kurarak okul öncesi eğitim çalışmalarını kendi anaokulunda aile, öğretmen ve öğrencilerle uygulamaktadır.

Elif Küçükoğlu Kurucu

Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Bölümü’nden mezun olan Dr. Elif Küçükoğlu, Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamlamıştır. 

Meslek hayatına, 1996-1999 yılları arasında özel bir anaokulunda öğretmenlik yaparak başlayan Küçükoğlu, 2000-2019 yılları arasında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Prof.Dr. Ayla Oktay Okul Öncesi Eğitim Uygulama Birimi’nde yöneticilik görevinin yanı sıra akademik çalışmalarını da sürdürmüştür.

Halen Okul Öncesi Öğretmenliği Anabilim Dalı’nda akademik çalışmaları devam etmekte olup, eğitimde teknoloji, materyal tasarımı, okul öncesi eğitim programı ve yenilikçi uygulamalar alanlarına yoğunlaşan Küçükoğlu’nun, okul öncesi dönem çocuklara ve öğretmenlere yönelik yayınları bulunmaktadır. Çocuklar, aileler ve öğretmenlerle uygulamalı çalışmalarını sürdürmektedir.

  Kayıt Formu